chalupa Horska Chalupa

ubytovanie Destne v Orlickych horach
 

** chalupa Horska Chalupa / ubytovanie Destne v Orlickych horach

chalupa Destne v Orlickych horach Horska Chalupa
Štýlová horská chalupa U Kožešníkov
Ponúkame Vám ubytovanie v štýlovej horskej chalupe v obci Sedloňov v Orlických horách. Chalupa sa prenajíma celá a je vhodná pre viac rodín s deťmi alebo pre veľkú rodinu.

Sedloňov Štýlová horská chalupa ubytovanie 
V chalupe je 14 lôžok v 4 izbách: 2 x trojlôžková a 2x štvorlôžková izba, veľká plne vybavená kuchyňa (plynový sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, 2 x chladnička, sendvičovač), 2 x WC, 2 x sprchovací kút, veľká spoločenská miestnosť s TV , SAT, DVD, rádio, stolové spoločenské hry.

Sedloňov horská chalupa U Kožešníků
V spoločenskej miestnosti je krb, ktorým sa vykuruje celá chalupa. V zime možnosť dokurovania ešte elektrickými prenosnými radiátory. Hosťom je k dispozícii vonkajšie záhradné posedenie so slnečníkmi, záhradný krb s udiarňou, záhradný bazén, hojdačky, volejbalové ihrisko, detský záhradný domček, trampolína, šmykľavka, ruské kolky. K zapožičaniu sú lopty, rakety, elektrické šípky.

Vedľa chalupy sa nachádza veľké trávnaté ihrisko s drevenými preliezačkami, hojdačkami, pieskoviskom, bránkami na futbal, košom na basket. Parkovanie pri chalupe. V lete k dispozícii kolkáreń, v zime lyžiareň. K zapožičaniu - detská postieľka, detská stolička a veľký gril na drevené uhlie.

Ubytovanie na chalupe v Orlických horách
Obec Sedloňov má ideálne podmienky pre letnú i pre zimnú rekreáciu. Malebná lesnatá krajina je vhodná pre pešiu a cyklo turistiku, v zime svahy na lyžovanie. V obci sa nachádzajú 3 reštaurácie. V katastri obce sú dve veľkoplošné rezervácie, Prales Bukačka a Sedloňovský vrch (územie od 620 m nad morom stúpa až do výšky 1050 m) so vzácnymi rastlinami a zachovaným lesom. Lesy sú pretkané cestami s turistickým značením. Navštíviť môžete chatu Šerlišský Mlyn, Masarykovu chatu a mnoho ďalších zaujímavých miest.

Dovolenka Sedloňov v Orlických horách ubytovanie na chalupe
Lyžovanie - v Sedloňove cca 500 m od Štýlovej horskej chalupy U Kožušníkov je vlek pre deti i dospelých. Deštné v Orlických horách - cca 3 km sa nachádza asi 6 vlekov a novopostavená dvojsedačková lanovka. Strojovo upravené bežecké trate (Orlická magistrála) ocenia milovníci bežeckého lyžovania. K ďalším lyžiarskym strediskám patria: Olešnice v O.h., Riečky v O.h. a tiež hojne navštevované zimné lyžiarske stredisko v Poľsku - Zielienec. Všetky lyžiarske centrá ponúkajú tiež požičovne lyží, snowboardov, ski servisy a detské školičky.

Kultúrne a športové vyžitie nájdete v blízkom Deštnom v O.h. (jazdiareň, tenisové kurty, krytý bazén, bary, diskotéky). V Dobruške - kino, krytý plavecký areál, sauna, kúpalisko, masáže, posilňovňa, knižnica, múzeum, kultúrny dom, štadión. V Opočne - vonkajšie kúpalisko, tenisové a futbalové ihrisko, zimný štadión, zámok. Zámok v Novom Meste nad  Metují a Náchode. Vo Dvore Králové nad Labem Safari ZOO, Česká Skalice priehrada Rozkoš - jachting. K videniu sú tu pevnosti Dobrošov, Hanička, Skutina. Poľsko-Kudowa Zdrój - Aquapark Vodný svet, kúpeľné mestečko, Múzeum hračiek, Múzea žiab (drevených, plastových, až 3.000 exponátov), Svet lán atď.
chalupa Destne v Orlickych horach Horska Chalupa - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýchalupa Destne v Orlickych horach Horska Chalupa - Pri hotely je vlastné parkoviskochalupa Destne v Orlickych horach Horska Chalupa - možnosť pripojenia na internetchalupa Destne v Orlickych horach Horska Chalupa - k dispozícii letná terasachalupa Destne v Orlickych horach Horska Chalupa - Televizor má príjem satelitných  programůchalupa Destne v Orlickych horach Horska Chalupa - Izby s vlastnou kúpelkouchalupa Destne v Orlickych horach Horska Chalupa - Izby s vlastnou toaletouchalupa Destne v Orlickych horach Horska Chalupa - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: